חוויות הלקוח המגוונות שצברנו מעידות על הניסיון שלנו כאלף מילים

"לעונג לי להמליץ על מכון 'אסקריא' המתמחה בסקרי דעת קהל עם התמקדות מיוחדת ברחוב החרדי. במחקרי שערכתי במכון ירושלים נעזרתי בצוות המופלא של המכון ונוכחתי במקצועיות הבלתי מתפשרת שלו כמו גם בנועם הליכותיו, באדיבותו ובנכונותו להגיע בשיתוף פעולה לידי התוצאה הנכונה והמקצועית ביותר. עבודה עם הציבור החרדי איננה קלה, לא מעט חוקרים של החברה החרדית התייחסו לכך במחקריהם והצביעו על ההטיות והרעשים המובנים שקיימים בפני כל חוקר שמבקש להתחקות אחר תופעות בחברה זו. במובן זה 'אסקריא' שכולל בתוכו גם אנשי צוות חרדים מומחים ורגישים, עונה על חסר זה ומצליח להגיע לרזולוציות הגבוהות ביותר. " - אליעזר היון (חרדים 10)
"פניתי למכון אסקריא לצורך הבנה מעמיקה של השוק, ובחינת שיטות המכירה והשיווק בעסק. מהידע שקיבלתי הפקתי תוצרים שעוזרים לי בעבודה היומיומית ואת השינוי ראיתי כבר ברבעון הראשון לאחר הסקר. שמח להמליץ על אסקריא, על המקצועיות והשירותיות בהכנת הסקר, בביצועו ובניתוחו ניכרו למן הרגע הראשון. החל בבחינת צרכי הלקוח ובבנית הסקר, עובר בביצועו בפועל עם מאגר איכותי של נסקרים וכלה בדו"ח המוגש בסיום הסקר. עבור מי שמחפש סקר פדנטי שישקף את המציאות באופן הקרוב ביותר- זה המקום. בטח כשמדובר במגזר החרדי אשר לא ניתן לסקור ללא עבודת העומק וההיכרות הבלתי אמצעית של 'אסקריא'. " - אבי גרוסמן (CiTYR)
"ברשותי בית אירוח ליולדות. פניתי לאסקריא לצורך סקר שביעות רצון בקרב לקוחותיי, ולבדיקת מספר נושאים חשובים בתפעול בית האירוח. הסקר פרס בפניי את נקודות החוזק ולימד אותי אילו נקודות טעונות שיפור. אני מבין היום טוב יותר את צרכי הלקוחות שלי ויודע למקד את הפרסום ברמות רזולוציה גבוהות. צוות המחקר באסקריא, גדי ודודי בראשם, עושה עבודה מעולה, מכיר את הניואנסים והדקויות במגזר החרדי ויודע לגעת בעדינות הנדרשת בנושאים רגישים. הידע שקיבלתי הוא ברמה גבוהה ונתן לי כלים מעשיים לפעולה. ממליץ לכל בעל עסק, קטן כגדול, ללמוד טוב יותר על קהל היעד שלו ולרכוש ידע חשוב וקריטי על עצמו, ולא להתפשר על רמה מחקרית גבוהה תודה רבה!" - יוגב בוחבוט (ביכורים - אירוח יולדות)
"כיו"ר ועד סגל ההוראה באוניברסיטה הפתוחה פניתי לחברת "אסקריא" לצורך סקר מקיף בקרב סגל ההוראה באוניברסיטה לבדיקת נושאים החשובים לסגל ולהבנת תפקודם ושביעות רצונם. הנתונים שאספו באסקריא סייעו לחברי הוועד ולי להבין טוב יותר את צרכי הסגל האקדמי ואת יחסי העבודה של הועד עמו. אני מבקש להודות לצוות המחקר באסקריא על עבודתם האיכותית והמחקרית שנעשתה ללא פשרות, בשיא הרגישות והמקצועיות. תודה גם על שיתוף הפעולה המוצלח, היה מעשיר ומפרה לעבוד אתכם! ממליץ בחום לכל ארגון שמבקש להבין עמדות וצורכי העובדים. " - אביעד מנשה, עו"ד (יו"ר וועד סגל ההוראה באוניברסיטה הפתוחה)
"רשת הכוללים לחרדים עובדים 'אחוות תורה' נעזרה במכון הסקרים 'אסקריא' על מנת לקבל החלטות מקצועיות מבוססות נתונים. כדי לקדם את החזון של 'אחוות תורה' בצורה הטובה ביותר, ביקשנו לקבל תמונת מצב על אודות תופעת הניתוק מלימוד תורה לאחר היציאה למעגל העבודה והסיבות הגורמות לכך. דודי, מנהל המכון, וד"ר גדי און מנהל המחקר אשר ליווה את המחקר בפן המקצועי, העניקו לנו שירות נפלא ויחס אדיב, סובלני ומעצים. תודה לכם!" - משה בינדר (רשת הכוללים "אחוות תורה")
""תכנית המתמחים הארצית "הדבר הבא" פנתה למכון אסקריא במטרה לסקור ולהכיר את הארגונים החונכים בתכנית. אותם "מעסיקים" שמתנדבים לחנוך וללוות סטודנט באקדמיה המנסה לראשונה להשתלב בשוק התעסוקה. לראשונה מאז הוקמה התכנית מצאנו לנכון שיש צורך להכיר את הארגונים, את הצרכים שלהם ובעיקר את התועלת שהתכנית מביאה להם. העבודה עם צוות המכון הייתה נעימה ומקצועית כאחד. קיבלנו מענה מלא תוך חשיבה משותפת על האופן בו ניתן למקסם את תוצאות הסקר. השירות היה מלא לאורך כל התהליך, משלב הגדרת המטרות, השאלות והכלים, ועד לשלב התוצאות ששימחו אותנו מאוד." " - אורי ניר וינטר (עמותת אלומה)
"במהלך פעילותנו הראשונית לקידום נושאים חברתיים ומשפטיים במגזר החרדי, פנינו למכון הסקרים 'אסקריא' המתמחה במגזר החרדי לשם הזמנת סקר, וכינו ליהנות מחוויה של ממש, ועל כך תודתנו נתונה, והמלצתנו החמה ללקוחות! השרות שקיבלנו היה יוצא דופן מכל הבחינות, הן בפן המקצועי והן בפן השרותי, הליך עריכת הסקר עד לסיומו נערך מתוך מחשבה רבה והכנה מקיפה, ניהול ההליך כלל השקעת זמן רב, הקשבה וייעוץ, קשר רציף, ערנות וזמינות שוטפת, בקרה וניטור נתונים. הצלחת הסקר משלב התחלתו ועד לסיומו המוצלח, נזקפת לזכותכם המקצועית והשרותית באסקריא, ניכרת בהחלט ההתמסרות והמחוייבות לסטנדרטים גבוהים ומדוייקים ולתודעת שרות וחווית לקוח מעולם אחר! תודה לכם, אנו בטוחים שנשוב להזמין שרותים דומים דרככם, ואנו ממליצים מכל הלב ללקוחות פוטנציאלים להתקשר עמכם. עלו והצליחו!" - מוטי לב (מנכ"ל חברת "נתיבות המשפט")