אסקריא לחברות ולעסקים

צמיחה עסקית מורכבת מאינספור מרכיבים: בחירה של כח האדם המתאים, הכשרתו ושיפור הביצועים של כל אחד מחברי הצוות לאורך זמן; ידע מקצועי ולמידה מתמשכת שהופכים לניסיון יקר ערך; ניהול, שירות, שיווק ועוד ועוד. הבסיס לכל צעד או סדרת פעולות הוא ללא ספק תכנון מדוקדק ומפורט. תכנית עבודה היא "מפת הדרכים" של ההצלחה.

החלקים החשוב ביותר בכל תכנית הינם הנתונים והידע האסטרטגי: נתונים מקיפים וניתוח מדויק שלהם – הם השלב הראשון והחיוני ביותר. בעידן מהפכת המידע שבו נתונים זמינים כפי שלא היו מעולם ויכולות כריית המידע הולכות ומשתכללות, ישנה חשיבות קריטית לפענוח נכון של כל נתון.

הידע האסטרטגי ויכולות הניתוח המתקדמות שאנו מציעים לך, הם אלה שיהפכו את המידע (גם הכמותי וגם האיכותני)
לכלי עבודה ויאפשרו לך למכור יותר ולהרוויח יותר כבר ברבעון הבא.

ייעוץ מבוסס נתונים

הצוות המקצועי שלנו ילווה אותך כבר משלב "התכנית של התכנית": אלו בדיקות כדאי לבצע ומהם הכלים המחקריים הנכונים ביותר לסקטור העסקי ולמצב השוק. הנתונים שייאספו ישפיעו לא רק על ההחלטה הנקודתית (פיתוח מוצר, שווקים חדשים, התייעלות ארגונית ועוד) אלא גם ברמת ה"מאקרו". התובנות שיעלו מתהליך המחקר יאפשרו לנו להעניק לך את ההכוונה הנכונה ולגבש מסקנות מעשיות שיהפכו לכלי עבודה עתידיים.

כלי מחקר לחברות ולעסקים

מגוון כלים מתקדמים שיאפשרו לך להשיג צמיחה עקבית בכלל התחומים בחברה או בעסק: שיפור מערך השירות ללקוחות, מקסום פעולות השיווק והפרסום, הגדלת המכירות, ניהול איכותי יותר ועוד.

סקרים

הארגון עומד בפני מהלך משמעותי? החברה מעוניינת לפנות לשווקים חדשים או לפתח מוצרים שטרם קיימים? הנתונים הם "מורי הדרך" שיאפשרו קבלת החלטות מושכלת. אנו מתאימים את סוג המחקר לצרכים ולאופי העסק, בכדי לספק לך את התוצאות המשמעותיות ביותר.

מחקר איכותני

מבדקים מעמיקים המאפשרים לקבל מכל משתתף ידע רחב ומשמעותי יותר, ובכך לשפר את תהליך הניתוח וקבלת ההחלטות. המחקר מתקיים בערוצים שונים, פרונטליים ומרוחקים, ובהתאמה מדויקת לקהלי המטרה.

מידענות

איסוף מידע מסוגים שונים ע"י צוות מידענים מקצועי. לאחר הבנה של מהות והיקף המידע הדרוש לך, ובמידת הצורך הנחיה לצורך איסוף נכון ויעיל שלו, נשמח להציע חבילות שירות גמישות שיספקו לך מקסימום מידע תמורת ההשקעה שלך.